Express Kargo

Anasayfa » Hizmet » Express Kargo

Express Kargo

Yurtdışı Express Kargo Taşıma

Ülkenizden dünyanın herhangi noktasına gönderilerinizi hızlı, düşük maliyetli, güvenli ve özenli bir şekilde kolaylıkla yapabilirsiniz. Ülkeler arası Yurtdışı Express Kargo hizmetinde fiyat olarak en cazip, gönderim seçeneklerinizin arasında alternatif bakımından en kolay ve aynı zamanda en güvenli taşıma Fast Express Kargo ile sağlanır. Dünya’nın 200’ü aşkın ülkesine sunulan yurtdışı express Kargo Taşıma kapıdan kapıya teslimat anlamına gelir. Bu yurt dışı taşıma yani kapıdan kapıya teslimat hizmetini siz müşterilerimize profesyonel bir şekilde vermekteyiz. Bu hizmet kapsamındaki gönderileriniz hızlı ve ekonomik fiyat ayrıcalıkları ile yurtdışına göndermek istediğiniz alıcılarınızın adreslerine güvenilir ve hızlı şekilde teslim edilir.

1k yurtd%C4%B1%C5%9F%C4%B1 kargo

Yurtdışı Express Kargo Taşıma Fiyatları

Fast Express,  Yurtdışı Express Kargo Taşıma işlemlerinizde siz müşterilere ödeme kolaylıkları sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetine de gereken özeni göstermektedir. İnternet sitemizden göndereceğiniz ülkeleri seçip gönderi bilgilerini doldurarak fiyatlar konusunda bilgi edinebilirsiniz. Bulunduğunuz ülkeden başka bir yurtdışı ülkesine yada başka bir yurtdışı ülkesinden bulunduğunuz ülkeye göndereceğiniz ürün/mal/evrak/işlerin ekspress taşıma hizmeti gönderebilmeniz için gidecek olan paketlerin toplam ürünün parasal olarak karşılığı 7.500 Euro altında olması gereklidir ve aynı zamanda toplam ağırlığının da 150 kilogramı geçmemesi gereklidir. Bu taşıma standartları dışında bir durumunuz söz konusu ise, bizlerle iletişime geçip özel gönderim hizmetleri ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.

2k yurtd%C4%B1%C5%9F%C4%B1 kargo

Yurtdışı Express Kargo Taşıma ile Neler Gönderilebilir?

Yurtdışına kargo ile gönderilebilen ürünler; ithalat ve ihracat ürünleriniz, gıda ürünleri, Fuar gereçleri ve fuar ekipmanları, sanayi malzemeleri, evraklar, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, mobilya, ev tekstili, ofis eşyaları,  Giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesuar parçaları, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, araba parçaları, plastik ürünler, bebek ürünleri, elektronik ürünler, belge evrak dökümanlar, mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, inşaat dekorasyon ve yapı malzemeleri, tıbbi cihazlar ekipmanlar ve malzemeleri….. koli, paket, çuval, sandık vb. taşıma standartlarına uygun olan tüm gönderiler yurtdışına ekspress kargo ile gönderilebilir.

3k yurtd%C4%B1%C5%9F%C4%B1 kargo

Yurtdışı Express Kargo Taşıma Firmaları

Fast Express Kargo yurtdışı birçok çözüm ortakları ile  dünyanın birçok ülkesinin nakliyat ve lojistik ihtiyacını karşılamaktadır. Yurtdışı kargo Express taşıma hizmet içeriği size en uygun fiyat anlayışı içerisinde sunulup ve garanti kapsamı içerisinde yer alır. Fast Express Kargo yurtdışına göndereceğiniz kargonun iş sürecinin planlamasını yapar, gönderilerinizi ve evrakları takip eder ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak organizasyonu sağlar. En uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, kombine hizmetlerle taşımaya konu olan evraklarınızı, ürünlerinizi, belgelerinizi, eşyalarınızı, mallarınızı, dökümanlarınızı, ürünlerinizi veya malzemelerinizi alıcısıyla güvenli ve sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadır.

4b yurtd%C4%B1%C5%9F%C4%B1 kargo

Yurtışına Express taşıma sistemi ile göndereceğiniz mal, eşya, evrak, belge veya ürünlerinizde göndereceğiniz ülkenin Gümrük Yasaları mevcuttur. Her ülkenin gümrük mevzuatı ise kanunlarına göre ve bulunduğu global duruma göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fast Express yurtdışı express kargo kapsamında yasalar, gümrük mevzuatı, kargo şartlarına uygun olarak işleyişle hareket etmektedir. Dünyanın birçok ülkesine ekspress kargo gönderimi veya alımı yaparken seçtiğiniz firmanın gümrük mevzuatını, yasalara hakim olması ve buna göre hizmet vermesi gerekir. Yurtdışına mal, ürün, paket, zarf, koli, doküman, belge, ihracat ürünleri vb. gönderim ve alımlarını çok düşük maliyetler ile ve kolaylıkla emniyetli bir şekilde yapabilirsiniz.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ CANLI DESTEK WHATSAPP