Tek Tıkla Güvenli Kargo

Anasayfa » Tek Tıkla Güvenli Kargo

Tek Tıkla Güvenli Kargo

200 ü aşkın ülkeye doküman veya numuneleriniz için bilgileri doldurun hızlı ve güvenli teslimat sistemi içinde işleminizi tamamlayın

 • Gönderinin gideceği ülke beraberinde, içeriğinize göre doküman ve paket seçeneklerinden birini işaretleyin
 • Gönderici ve alıcı teslimat bilgilerinin girişini yapın
 • Ödeme bilgilerinizi girip kargo siparişinizi onaylayın
 • Teslimat bilgilerini, ödeme bilgilerini gir, siparişini onayla.
 • Telefonunuza banka tarafından  gönderilen 3D  aktivasyon şifresini gir, bundan sonraki kargo gönderilerinde de tek tıkla güvenli alışveriş yap.
 • Kargoyu  eksiksiz bir şekilde  teslim et.
 • Kargonuzu en yakın yurtiçi Kargo şubesine karşı ödemeli olarak  teslim edebilirsiniz veya merkezimiz ile bağlantıya geçerek  Kendi adresinizden teslim alınmasını talep edebilirsiniz.Bulunduğunuz bölgede Aras Kargo şubesini arayarak karşı ödemeli kargonuzun olduğunu bildirerek kurye talebinde bulunabilirsiniz.Yurtdışına gidecek kargonuzu merkezimize karşı ödemeli olarak ödeme yapmadan iletebilirsiniz.Aras Kargo karşı ödeme abone numaramız 2012948851254
 • Büyük hacimli ürünlerin teslimatının  kapınızdan alınması  için 0212 5414410 veya 0232 4251202  nolu telefonlardan  şirketimizi arayarak randevu oluşturabilirsiniz.
 • Güvenli Alışveriş
  Hızlı ödeme profili oluşturarak tek tıkla kargo gönderebilirsiniz. Ödeme profili oluştururken girmeniz gereken 3D aktivasyon kodu, cep telefonunuza gönderilir. Dolayısıyla kişisel bilgilerinize farklı siteler üzerinden ulaşılsa dahi, cep telefonunuzla yapacağınız doğrulama sayesinde güvende olursunuz.Müşterilerimizin tüm kritik verileri, güçlü altyapımızın ve uluslararası ödeme sistemleri SSL  veri güvenliği standartlarının koruması altındadır. Düzenli olarak bu standartlara uyumluluğumuz, bağımsız kurumlar tarafından denetlenmektedir.
  İade koşulları, yurtdışına çıkışı yapılacak olan kargonun , cayma hakkı dahilinde alınabilmesi için
  Ürünün merkezden yurtdışına gitmek üzere operasyonu yapılıp çıkışının yapılmamış olması gerekmektedir.yurtdışına gönderilmek üzere yüklemesi yapılmış olan kargoların iade talebinde ,yurtdışından geri dönüş navlun ücreti iade olacağı ülkenin keseceği navlun üzerinden göndericiden tahsil edilerek yapılabilir.Türkiye dönüş sonrası yerel gümrük geçiş işlemleri alıcıya aittir.
MÜŞTERİ HİZMETLERİ CANLI DESTEK WHATSAPP