Yurtdışı Kargo

Anasayfa » Hizmet » Yurtdışı Kargo

Yurtdışı Kargo

İzmir Yurtdışı Kargo

İzmir Yurtdışı Kargo Gönderimi

Fast Express; Uluslararası döküman,  paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimizin isteklerine cevap verebilecek kapasitede ekonomik ve güvenli hizmetler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman birinci sırada düşünerek dünya çapında gerek ticari gerekse teknolojik yenilikleri hizmet anlayışımızla harmanlayıp ulaştırma sektöründe Türkiye pazarında sınırlarımızı daha da genişletmeye yönelik çalışmalarımızla iyi yerlere siz müşterilerimizin desteğiyle ulaşacağız.

İzmir Yurtdışı Kargo Gönderimi

İzmir Yurtdışı Kargo Firmaları

Fast Express Kargo; Uluslararası hizmet veren global yurtdışı kargo firmaları ile birlikte çalışmaktadır. Yurtdışına kargo göndereceğiniz zaman yada yurtdışından Türkiye’deki şehirlere kargo göndereceğiniz zaman her bir kargo firmasından ayrı ayrı fiyat teklifi almak, teslimat hakkında bilgi almak, ücretler fiyatlar ve şubelerden teslim edilmesi gibi zorlu süreçler ortaya çıkmaktadır. Bu zorlu süreçleri en düşük maliyetli ve en rahat şekilde halledebileceğiniz firma Fast Express Kargo’dur.

İzmir Yurtdışı Kargo Firmaları

İzmir’den dünyanın herhangi bir ülkesine ve ya dünyanın başka ülkelerinden İzmir şehrine göndereceğiniz kargonuz ister ticari amaçlı olsun, ister kişisel gönderim amaçlı olsun mesafe ve ülke fark etmeksizin her yere ulaştırılır. Küçük işletmeler ve e-ticaret işi ile uğraşanlar da rahatlıkla yurtdışına herhangi bir ülkeye kargo gönderimi yapabilmektedir. Ürün bazlı ithalat ve ihracatınızın yanı sıra dünya ülkelerine numunelerinizi ve ya dosyalarınızı da yurtdışı kargo gönderimi ile yapabilirsiniz. İzmir yurtdışı kargo gönderilerinde risk ve zaman çok önemlidir. Kargo yurtdışına çıktıktan sonra alıcının eline ne zaman geçeceği veya kargonun kaybolma ihtimalleri göndericiler tarafından her zaman stresli bir hal alır. Yurtdışına kargo ile mal gönderme aynı zamanda e-ihracat sistemini de kapsar. İçinde bulunduğumuz yıllarda e-ihracat yapmak daha kolay hale geldiğinden, yurtdışına kargo ile mal gönderme ihtiyacı geçtiğimiz yıllara nazaran daha da artmak zorunda kalmıştır. Yaşadığınız bölgede eğer internet üzerinden ürün satışı yapıyorsanız, öğrencilik vb durumlarda evrak göndermeniz gerekiyorsa, yurtdışına sevdiklerinize hediye yollamak istiyorsanız en güvenilir ve en uygun fiyatlı yurtdışı kargo gönderimi gönderim Fast Express Kargo ile yapılır.

İzmir Yurtdışı Kargo ile Neler Gönderilebilir?

İzmir Yurtdışı Kargo ile neler gönderilebilir?

Ülkenizde bulunan malların ithalat ve ihracat edilmesinin yanı sıra belge, evrak, döküman gönderilerini de Fast Express Kargo ile İzmir başta olmak üzere tüm şehirlerden, yurtdışı tüm ülkelere gönderebilirsiniz. Fast Express kargo, gönderinizin İzmir’den ülke dışına çıktığı andan itibaren, karşı alıcının eline geçmesi ile biten stresli süreci ortadan kaldırmaktadır.

İzmir Yurtdışı Kargo Hesaplama

İzmir Yurtdışı Kargo Hesaplama

Bulunduğunuz yurtdışında bir bölgeden İzmir’e yada İzmir’den başka bir ülkeye göndereceğiniz malın/ürünün/eşyanın nakit olarak değeri 7500 euro’yu geçmemesi gerekmektedir. Ayrıca toplam ağırlığında 150 kilogramı geçmesi halinde Fast Express Kargo ile tekrar konuyla ilgili görüşme yapmanız gerekmektedir. Mallarını bu amaçlarla gönderen firmaların karşılaştıkları bazı kdv riskeri vardır. Kdv kanunu gereği, yurtdışına kargo ile mal gönderirken “Varış Yeri İlkesi” (Destination Principle) gereği, gönderdiğiniz mal veya hizmetler gönderilen ülkenin vergisine sorumlu tutulur. Yurtdışına gönderilen malın ihraç eden ülkenin kdv’si hesaplanmaz, bunun yerine yurtdışına gönderilen malın gittiği ülkenin varış yeri ilkesi gereğince kdv kanunları ile hesaplanır. Yurtdışına kargo ile mal gönderme işlemlerinizde Fast Express Kargo, sizi bu kdv sorunsalı durumlarından kurtarır. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yurdışı express kargo hizmetinde bizlere emanet ettiğiniz gönderiler en hızlı ve en ekonomik şekilde taşınır, güvenli bir şekilde teslim edilir.

İzmir Yurtdışı Kargo Hesaplama

İzmir Yurtdışı Kargo Fiyatları

Fast Express Kargo,  uluslararası ithalat firmaları ve ihracat firmaları, özel depolar, Tüm dünya üzerinde uluslararası kargo taşımacılığı yapan firmalar ve acenteler ile yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde ticari ve bireysel yüklerinizi uluslararası standartlara uygun olarak taşımaktadır. Fast Express Kargo sorumluluğunun bilincinde ve müşteri ihtiyaçlarını sınıflandıran, iş ve taşıma planlamasını yaparken ana taşıma modellerinin yanı sıra, iç nakliyeden depolamaya ve gümrüklemeye kadar her ayrıntıyı hesaplamaktadır. Uluslararası kargo sektöründe, her ayrıntıyı bir müşteri titizliğiyle düşünen firmamız, tüm yurtdışı kargo hizmetlerinde hızlı ve ekonomik çözümlerini kaliteli hizmet anlayışıyla sunmaktadır. Uluslararası taşımacılık ve Uluslararası kargo hizmeti alacağınız zaman tüm işlemlerini yasal çerçeve de sunan bir firma seçmeniz gerekir. Çünkü yurtdışı kargo paketleriniz güven içerisinde taşınması ve belirtilen adrese zamanında teslim edilmesi gerekir. Uluslararası yurtdışı kargo ve nakliyat hizmeti uzmanlık gerektirir. Fast Express Kargo firmamız ile iletişime geçip, müşteri temsilcilerimiz ile detaylı bilgileri edindikten sonra, bizden hizmet alarak gerekli İzmir yurtdışı kargo desteğini ekonomik ve güvenli bir biçimde sağlayabilirsiniz. Firmamız taşımacılık alanında başarılı işlere imza atmıştır ve atmaktadır. Uluslararası kargo alanında uzman kadrosu ile güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Taşımacılık işlemi kendi bünyemizde yer alan özel nakliye araçlarımız yardımı ile yapılır. Fiyat politikamız da ekonomik olarak belirlenmiş olup uygun vadeler ile profesyonel bir hizmet sunulmuştur.

İzmir Yurtdışı Kargo Fiyatları

İzmir Yurtdışı Kargo Acenteleri

Aliağa yurtdışı kargo takip, Balçova yurtdışı kargo hesaplama, Bayındır yurtdışı kargo ücreti, Bayraklı Yurt dışı kargo gönderimi, Bergama yurtdışına kargo ile mal gönderme, Beydağ Yurt dışı kargo hizmetleri, Bornova yurtdışı kargo en ucuz, Buca yurtdışı kargo en hızlı, Çeşme yurtdışı kargo en iyisi, Çiğli yurtdışı ekspres kargo, Dikili yurtdışı kargo indirim, Foça yurtdışı kargo fiyatları, Gaziemir yurtdışı kargo işlemleri, Güzelbahçe yurtdışı kargo göndermek, Karabağlar yurtdisi hızlı kargo taşımacılığı, Karaburun yurtdisi kargo en hizli, Karşıyaka En ucuz yurt dışı kargo gönderimi, Kemalpaşa Güvenilir yurt dışı kargo firması, Kınık Güvenli yurt dışı kargo gönderimi, Kiraz Yurt dışına güvenli kargo gönderimi, Konak Yurtdışına kargo nasıl gönderilir, Menderes yurtdışı kargo aşamaları, Menemen En iyi yurtdışı kargo şirketleri, Narlıdere Yurtdışı express kargo taşıma, Ödemiş yurtdışı kargo en ucuz, Seferihisar yurtdışı kargo anlaşması, Selçuk yurtdışı kargo acenteleri, Tire yurtdisi kargo alisveris, Torbalı yurtdışı kargo aşamaları, Urla yurtdışı kargo bedeli hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

İzmir Yurtdışı Kargo Acenteleri

İzmir,  Türkiye’nin en kalabalık üçüncü büyük şehridir. Ege Bölgesi’nde denize kıyısı olan şehir, İzmir körfezi üzerine kuruludur. Dünya çapında ünlü fuar alanı ve liman özelliği nedeniyle yaşayan, farklı kültürlere kucak açan ve modern bir şehirdir İzmir. Yüzölçümü dikkate alındığında ülkenin yirmi üçüncü büyük ili olan İzmir’in batısında Ege Denizi ve adaları bulunmaktadır. 2017 TÜİK verilerine göre İzmir’in nüfusu 4.279.677’dir. Anadolu Yarımadası’nın batısında bulunan şehir, her yıl İzmir Enternasyonal Fuarı’nı düzenleyen önemli bir fuar merkezi ve liman kentidir.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ CANLI DESTEK WHATSAPP